Škola Marie v Hájku u Prahy 3.2.–5.2.2023

Škola Křesťanského Života a Evangelizace Svaté Marie z Nazaretu Matky Církve v prostorách františkánského kláštera v Hájku u Prahy.

Příspěvek za víkend (strava a provozní výdaje) je 600,- Kč vč. ubytování. Ubytování je volitelné. Na setkání Školy lze dojíždět z vlastních domovů či si jej zařídit jiným způsobem.

Důležitou informací je, že klášter je ve stavu rekonstrukce, proto podmínky budou velice skrovné až dobrodružné:). Počet míst k přespání ve vytápěné části je 16. Jedná se především o tři vícelůžkové pokoje, kde jsou postele s matrací + eventuálně lze spát v krbovně. Nezbytné vybavení s sebou: spacák. Spaní je taky možné v nevytápěných částech, ale pro odvážlivce a na vlastní riziko:.-)

Dostatek sprch a teplé vody bude zajištěno. Dále je nutno počítat v únoru i s chladnějším počasím. Proto prosím vezměte si s sebou dostatečně teplé oblečení.

Svou registraci potvrďte zasláním nevratné zálohy 200,- Kč, nebo celé částky s variabilním symbolem: 03022023 na účet: 2501403886/2010. Uveďte prosím také jméno toho, kdo se zúčastní.

S sebou doporučujeme něco na poznámky, Bibli, indexy (kdo je má), ale i něco ze špajzu (marmeládu… ) nebo buchtu abychom si zpříjemnili víkend po této stránce.

Otevřené ročníky:
0–> Kerygma (základ víry) z pohledu Marie.
1 –> Učednictví

Přihlášky ZDE: shorturl.at/ALOQ4

Napsat komentář